Ak štvorkolku, tak od špecialistu na 4x4

V náročnom teréne a ešte náročnejšom počasí sa spoľahnite na štvorkolky do Suzuki. SX4 S-Cross, Vitara, Swift aj Ignis v prevedení ALLGRIP vás podržia na každej ceste.

 

Suzuki ALLGRIP

Systém používa funkciu spätnej väzby, aby mohol v prípade preklzávania kolies na prednej náprave presunúť viac krútiaceho momentu na zadné kolesá. Predvída riziká preklzávania predných kolies podľa stavu povrchu vozovky, polohy plynového pedálu aj uhla natočenia volantu a posiela viac krútiaceho momentu na zadné kolesá, aby zabezpečil ideálnu trakciu vozidla.

 

Suzuki ALLGRIP Select

V Suzuki Vitara a SX4 S-Cross nájdete sofistikovaný Allgrip Select. Ide o systém 4WD, ktorý funguje v režimoch AUTO (auto), SPORT (šport), SNOW (sneh) alebo LOCK (uzamknutý). Tie umožňujú optimálne využitie pohonu 4WD podľa typu cesty a jazdných podmienok. Systém vyberie zvolený režim po stlačení alebo otočení ovládača umiestneného v stredovej konzole.

 

Suzuki ALLGRIP Auto

Systém ALLGRIP AUTO nájdete v Suzuki Swift a Ignis. Je to optimálny systém pohonu všetkých štyroch kolies, ktorý vám vždy dodá istotu za volantom – najmä pri jazde na klzkej vozovke alebo zasneženom povrchu. Keď predné koleso začne strácať priľnavosť k vozovke, systém pohonu všetkých štyroch kolies s viskóznou spojkou automaticky presmeruje krútiaci moment na zadné kolesá.

 

Štvorkolky Suzuki sú výkonné aj výhodné

Vyberať môžete zo štyroch modelov:

Nový Ignis Hybrid 4x4 už od 13 990 €
Nový Swift Hybrid 4x4 už od 14 850 €
Vitara Hybrid 4x4 už od 20 450 €
S-Cross Hybrid 4x4 už od 20 990 €

 

Užite si zimu naplno so štvorkolku od Suzuki. Kompletný zoznam predajcov nájdete tu.