Cena od 11 555 €
Cena od 12 120 €
Cena od 20 745 €
Cena od 17 930 €
Cena od 18 330 €
Cena od 22 800 €
Cena od 49 990 €

Swace

Cena od 22 800 €

Jazdite s eleganciou

Exteriér

Dynamický športový model Swace zaujme z každého uhla pohľadu. Jeho atletickú tvár charakterizujú ostré LED svetlomety s technológiou Bi-Beam a veľká maska chladiča s voštinovým vzorom. Vozidlo je nízke a široké, čím jeho silueta získava dobre stavaný vzhľad. Rozšíriteľný batožinový priestor má objem až 596 litrov. Ak chcete uložiť vyššie predmety, podlahovú platňu môžete znížiť, prípadne ju môžete otočiť, a tak môžete naložiť mokré alebo znečistené predmety na vodeodolnej strane so živicovou povrchovou úpravou. Zadné dvere prispejú k jednoduchému nakladaniu a vykladaniu batožiny.

Motor
Hybridná sila na cestách

Palivo

Benzín + Hybrid

Pohon

2WD

Prevodovka

CVT
Farby
Vyberte si farbu, ktorá stelesní vašu osobnosť
White Pearl Crystal Shine Pearlescent (070)
Interiér

Elegantný interiér pôsobí priestranným, otvoreným a komfortným dojmom na všetkých. Široký prístrojový panel je navrhnutý tak, aby plynule prechádzal do obloženia dverí. Štedrý priestor v kabíne umožní cestujúcim, aby sa vystreli a oddychovali. Mäkké čalúnenie, športové pochrómované prvky alebo strieborné zvýrazňujúce prvky sú jasným prejavom prémiovej kvality. Prístrojový panel so štýlovým osvetlením je zreteľný a ľahko čitateľný. Vďaka vyhrievanému volantu budú vaše ruky vždy teplé, vyhrievanie integrované v sedákoch a operadlách oboch predných sedadiel ešte viac zvýšia váš komfort.

Bezpečnosť
Hladká jazda na vysokej úrovni

S dynamickým modelom Swace bude vaša cesta hladká aj vďaka výbave, ktorú ponúka. Pokročilé bezpečnostné funkcie zvýšia váš pocit bezpečia a vy môžete oddychovať a zároveň si užívať jazdu. Uvoľnite sa, bude o vás postarané na vysokej úrovni.

Jazdite bezpečne a sebavedomo

Každá cesta vo vozidle Swace je pôžitkom vďaka prívetivému jazdnému komfortu, ľahkému riadeniu s dobrou odozvou a flexibilnému výberu jazdného režimu. Aj ovládanie je stabilné a presné vďaka nízkemu ťažisku, aktívnemu asistentovi pri jazde v zákrutách a precízne vyladenému zaveseniu. Podľa preferencií a povrchu vozovky si môžete vybrať režim NORMAL, ECO alebo SPORT.

Doprajte si hybridnú silu

Obráťte svoje zmýšľanie na ekológiu a postarajte sa aspoň malým krokom k obnove našej planéty. Model Swace poháňa pokročilý hybridný systém prostredníctvom elektromotora, spaľovacieho motora alebo kombináciou oboch motorov. Umožňuje nielen vynikajúcu úsporu paliva a nízke emisie, ale aj plynulé a prudké zrýchlenie. Po každom zastavení vozidla sa všetky jednotky zastavia, aby sa zabránilo plytvaniu. Zvoliť si môžete aj režim EV, kedy sa spaľovací motor vypne a model Swace jazdí len s využitím elektrickej energie.

Galéria
Na stiahnutie
Všetky dokumenty, ktoré potrebujete

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.