Bezpečné servisovanie počas koronavírusu

MIMORIADNY STAV, MIMORIADNY SERVIS

Aj počas mimoriadnej situácie na Slovensku chápeme, že život ide ďalej a u niektorých z vás môže nastať situácia, kedy potrebujete servisovať svoje vozidlo. Preto náš servis funguje aj naďalej v obmedzenom režime – môže nastať zmena otváracej doby alebo zmena v rozsahu ponúkaných služieb.

S našími autorizovanými servisnými partnermi robíme všetko preto, aby prehliadky a opravy  prebiehali čo najbezpečnejšie. Naše služby sme 100% prispôsobili okolnostiam a preto spoločné priestory servisu  pravidelne dezinfikujeme. Všetci naši technici používajú ochranné prostriedky.

Ako postupovať pri servisovaní?

1. Objednajte sa telefonicky alebo online na presný termín
2. Príďte načas, aby ste sa vyvarovali stretnutiu s inými zákazníkmi
3. Pri návšteve si z tváre neskladajte ochranné rúško a na rukách majte rukavice
4. Dodržujte odstup od našich technikov  (ideálne 2m)
5. Dohodnite si vyzdvihnutie vozidla s technikom a ihneď opustite servis
6. Pre vyššiu bezpečnosť odporúčame využiť bezhotovostnú platbu

Celková dezinfekcia vozidla vrátane dezinfekcie klimatizácie

V súčasnej situácii je veľmi dôležité venovať zvýšenú pozornosť hygienickým štandardom. Jedným z nemenej dôležitých opatrení je celková dezinfekcia vozidla vrátane dezinfekcie klimatizácie. Odporúčame všetkým zákazníkom a majiteľom vozidiel Suzuki aby sa na túto možnosť informovali vo svojom autorizovanom servise Suzuki.

Ďakujeme, že dodržiavaním predpisov a našich odporúčaní prispievate k bezpečnému servisovaniu vášho vozidla.  Pre viac informácií kontaktujte váš servis.