Cena od 13 310 €
Cena od 13 640 €
Cena od 22 265 €
Cena od 19 990 €
Cena od 21 370 €
Cena od 24 530 €
Cena od 51 970 €

Financovanie

NOVÉ SUZUKI MÔŽETE MAŤ IHNEĎ

 

Image removed.

Radi by ste už jazdili na svojom novom Suzuki, ale chýbajú vám finančné prostriedky? Nevešajte hlavu, prinášame vám rýchlu a jednoduchú možnosť, ako financovať kúpu vami vybratého vozidla za výnimočných podmienok. Môžete si vybrať z operatívneho leasingu, leasingového úveru, či klasického úveru. Ponúkame financovanie na tretinky, štvrtinky, pri akciových modeloch aj financovanie bez navýšenia.

 

Image removed.

 

ÚVER

Pri klasickom účelovom úvere posiela poskytovateľ úveru celú sumu priamo na účet predajcu. Vozidlo je zaradené v majetku klienta, ktorý ho odpisuje. Ak ste podnikateľ alebo firma a platíte DPH, máte nárok na jeho odpočet. Daňovo uznateľným nákladom pre majiteľa vozidla sú odpisy a výška úrokov.

 

Image removed.

 

FINANČNÝ LEASING

Pri finančnom prenájme vozidlo neprechádza automaticky na nájomcu po skončení leasingu, ale je zaradený v majetku klienta, ktorý ho odpisuje. Nájomca môže po skončení nájmu odkúpiť vozidlo vo výške zostatkovej hodnoty (1,- EUR bez DPH). Daňovo uznateľným nákladom pre nájomcu je poistné a úrok.

 

Pre viac informácií stačí kontaktovať priamo našich predajcov. SUZUKI FINANCE poskytuje kvalitnú ponuku financovania pre všetky modely SUZUKI.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.